מתחתנים >> צילום אירועים >> אזור הצפון >> קרית ים >> irit&leon –צילום חתונות
 
 
irit&leon –צילום חתונות
 
 
התקשרו ל irit&leon – צילום חתונות
053-6111636
 
זהו מספר מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

נעים להכיר

 
אם הגעתם לכאן, כנראה שאתם רוצים קצת להכיר אותנו. אז נעים מאוד – אנחנו אירית וליאון מויינשטיין צילומים. אנחנו זוג נשוי, הורים מאז שאנחנו מכירים את עצמנו, אנחנו אוהבים מאוד לצלם. מאז שאנחנו מכירים את עצמנו, אנחנו אוהבים מאוד לצלם. מאז שאנחנו מכירים את עצמנו, אנחנו אוהבים מאוד לצלם. ילדים.

ב- 2012 פתחנו לראשונה סטודיו קטן וחמוד בבית, שמתמחה בצילום משפחות, ילדים, צילומי בת מצווה ובר מצווה, צילומי היריון ועוד. ויום אחד קרתה תפנית. פנתה אלינו משפחה נחמדה, שרצתה לתעד את התספורת הראשונה של הילד שלהם בן ה- 3. התמונות המרגשות עלו לפייסבוק, ומישהי שעמדה להתחתן, החליטה לפנות אלינו וביקשה שאנחנו נצלם את החתונה שלהם. מאותה חתונה פשוט התאהבנו בתחום, ומאז צילמנו המון חתונות מרגשות.

זו ההזדמנות לספר לכם במה אנחנו מאמינים. אז ככה:
  • צילום שמספר סיפור – לכל זוג יש את סיפור החתונה הייחודי שלו ובאמצעות סגנון צילום דוקומנטרי, אנחנו מצליחים לספר את הסיפור שלכם.
  • צילום שמעביר רגש - צילום שמתעד את הרגעים של היום ויוצר את הזיכרונות של מחר.
  • המטרה שלנו לתפוס את הרגעים הקטנים, המיוחדים והמרגשים שלכם – צחוק, בכי, חיבוקים, נשיקות וכל דבר אחר ש"תופס" את העין ויוצר עניין. כל אותם רגעים שהם חלקים שמרכיבים את הפאזל שנקרא החתונה שלכם.

אנחנו מאמינים שהסיפור שלכם, הרגעים שאנחנו מתעדים ויוצרים את הזיכרונות שלכם, צריכים להיות במרכז. ולא כמות הקבצים של ה- JPG.

כשאתם בוחרים צלם לחתונה, אתם ודאי מחפשים את האחד שיספק לכם זיכרונות שישארו אתכם לנצח, ולא רק מישהו שיפעיל את המצלמה. וזה בדיוק מה שויינשטיין צלמים מעניקים לכם – זיכרונות לתמיד.

אצלנו תיהנו מחוויה שמתחילה מהרגע הראשון. נלווה אתכם במקצועיות בחתונה, ונמשיך להיות בקשר עד שתקבלו את האלבומים שלכם, אלה שתיהנו בכל פעם מחדש לדפדף בהם, גם כשתראו אותם לילדים שלכם. אנחנו נלווה אתכם ונדאג שהכל יתקתק כמו שצריך, ונתעד כל רגע בסגנון דוקומנטרי ואותנטי, עד דגש על כל הרגעים הקסומים והמיוחדים שלכם – מההתארגנות בבוקר ועד סיום האירוע. נשמח ללוות אתכם באווירה נעימה, ולגרום לכם ליהנות ולמצות עד תום את היום המדהים הזה.
 
צילום חתונות